Jubileusz 25 lecia firmy „Mal-Pol”

W wieczór 15 lutego 2019 roku firma MAL-POL, pragnąc uczcić „Srebrny Jubileusz” 25 – lat istnienia przygotowała dla swoich byłych i obecnych pracowników, kontrahentów oraz szanownych Gości uroczysty Bal Jubileuszowy. Na wspólne świętowanie tego specjalnego wydarzenia zaprosiliśmy naszych Gości do Sali Bankietowej „Orchidea” w Siedlcach.

W części oficjalnej głos zabrał , właściciel Krzysztof Wasilewski, który po przywitaniu wszystkich przybyłych Gości, podsumował 25-letnią działalność podkreślając przy tym, że na sukces firmy MAL-POL składa się praca i zaangażowanie wielu osób i pracowników. Kolejnym etapem balu było wyróżnienie i podziękowanie za dotychczasową współpracę oraz wręczenie statuetek i podziękowań wszystkim pracownikom i kontrahentom.

Muzyczną oprawę jubileuszowej uroczystości reprezentował zespół „Modem”, który dzięki kunsztownej grze i niezwykłym utworom stworzył doskonały nastrój porywając przy tym publiczność do wspólnej zabawy.

Wszystkim tym, którzy świętowali z nami uroczysty Jubileusz 25-lecia istnienia firmy oraz stworzyli wspaniałą i niezapomnianą atmosferę serdecznie dziękujemy.